KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9601826

nr 960 1826

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på papper, ej signerad, 55x30 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 12 maj 2015
kl 10:06:24

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt